دستکش ایمنی

دستکش ایمنی (7)

دستکش ایمنیدستکش همه کاره عمومی · دستکش ضد برش · دستکش ضد ارتعاش · دستکش الکتریکی · دستکش ضد اسید · دستکشمونتاژ کاری · دستکش جوشکاری ...

استفاده از دستکش ایمنی در انجام کار بسیار اهمیت دارد. بیش از60% حوادث ناشی در حین کار مربوط به استفاده نکردن از دستکش ایمنی می باشد. دستکش ایمنی انواع ...

دستکش جوشکاری. پوتین ایمنی مدل 304. تولید کننده : ایمن صدرا. نام محصول : پوتین ایمنی. مدل محصول: 304. تعداد: **. قیمت: ريال385,000 ...

دستکش کف مواد دستکش ضد برش دستکش کف چرم دستکش کف چرم دوبل دستکش جوش کاری دستکش ضد اسید دستکش کف نیتریلدستکش آنتی استاتیک ...

دستکش های کف مواد همه کاره دستکشهای چرمی دستکشهای کار با مواد شیمیایی دستکشهای لاستیکی دستکشهای نخی سایر دستکشها. دستکشهای کف مواد همه کاره ...

چهارشنبه, 24 خرداد 1396 ساعت 09:12

عایق حرارتی پشت دست در دستکش های ایمنی

نوشته شده توسط

دستکش ایمنی 

در حال حاضر هر دو طرف کف و پشت  دستکش ایمنی  برای مقاومتشان نسبت به انتقال حرارت ، هنکام قرار گیری در تماس با یک سطح داغ ارزیابی می شوند. تنها تفاوت در ازمایش این است که فشار بیشتری نسبت به پشت  دستکش ایمنی   نسبت به کف ان اعمال می شد اعتقاد بر این بود که عایق بیشتری برای پشت نسبت به جلو نیاز بود تستی که در ان انجام میشود عایق بودن  دستکش ایمنی  را در سطوح رطوبت پایین تری که بیشترین احتمال اسیب سوختگی را داشته باشد مورد بررسی و ارزیابی قرار میدهد، انتظار میرود که ترکیب این تغییرات محصولات  دستکش ایمنی  عرضه شده به خدمات اتش نشانی را متحول میسازد. 

دستکش ایمنی
دستکش ایمنی

 

چهارشنبه, 17 خرداد 1396 ساعت 07:30

دستکش ایمنی الومینیومی نسوز

نوشته شده توسط

دستکش ایمنی 

استفاده از  دستکش ایمنی   الومینیومی نسوز علاوه بر تضمین ایمنی دستان کاربر میتواند سرعت عمل او را نیز در حین کار در دمای بالا تا حد زیادی افزایش دهد. بیشتزین اسیب درفعالیت های مختلف مربوط به دستان کاربر است. به همین دلیل استفاده از   دستکش ایمنی  ، مقاوم و متناسب از الزامات صنایع و مشاغل مختلف می باشد. برای خریدن  دستکش ایمنی  الومینیومی   نسوز در ابتدا باید شرایط کاری و نیاز کاربر را در نظر داشته باشید.

دستکش ایمنی  الومینیومی  نسوز برای محافظت از دستان در برابر حرارت و دمای بالا از الیاف نسوز و استر مقاوم در برابر حرارت

 

بهره میگیرد. از  دستکش ایمنی   الومینیومی  نسوز در مشاغل کارخانجات ذوب اهن، اتش نشانی و کوره های اجر پزی استفاده می شود. 

 

شنبه, 19 فروردين 1396 ساعت 14:11

علائم روی دستکش ایمنی

نوشته شده توسط

دستکش ایمنی

 

یکی دیگر از وسایل ایمنی معروف و پرکاربرد امروزی دستکش ایمنی می باشد که اهمیت بسیار فوق العاده ای دارد زیرا دست جزو مهم ترین اجزای بدن حین کار می باشد که باید از آن با استفاده از دستکش ایمنی محافظت کرد که معمولا متناسب با هر نوع کاری دستکش ایمنی طراحی شده است که باید با توجه به شرایط محیط کار از آنها استفاده کنید.

اما اینکه چه دستکش ایمنی برای چه کاری مناسب است تنها با علائمی روی دستکش ایمنی معلوم می شود که باید با توجه به شرایط محیط کار از آنها استفاده کنید.

این علامت بر روی دستکش ایمنی های که تحمل سرمای زیاد دارند دیده می شود.
این علامت نشان می دهد که دستکش ایمنی حفاظتی ، توانائی در برابر حریق و حرارت را دارد .
 بر روی دستکش ایمنی هائی که از نظر خطرات اشعه یونیزان و تشعشعات رادیواکتیو مورد آزمایش قرار می گیرند این علامت دیده می شود.
 این علامت در مورد دستکش ایمنی هایی می باشد که از نظر الکتریسیته ساکن مورد آزمایش قرار گرفته است.
این علامت نشان می دهد دستکش ایمنی مورد نظر می تواند فرد را در برابر عوامل میکروبی محافظت کند.
این علامت در دستکش ایمنی هایی وجود دارد که از نظز خطرات مکانیکی مورد آزمایش قرار گرفته است.
دستکش ایمنی هایی که در برابر بریدگی از خود مقاومت نشام می دهند این علامت را به همراه دارند.
این علامت نشان می دهد که دستکش ایمنی در برابر خطرات شیمیائی مورد آزمایش قرار گرفته است.
شنبه, 22 آبان 1395 ساعت 07:32

اقدامات ایمنی برای کار با مواد شیمیمایی  

نوشته شده توسط

 

دستکش ایمنی

  

یک)در درجه اول میبایست کارکنان نسبت به تمامی خطرات و حوادث آگاهی داشته باشند

.دو)برچسب روی مواد شیمیایی و برگه اطلاعات ایمنی و بهداشتی مواد  را مطالعه کنید و آنها را به کار گیرید

.سه)بررسی کنید که آیا موادی با خطر کمتر وجود دارد اگر هست آن را جایگزین کنید

.چهار ) محل کار را همیشه منظم و مرتب نگهدارید , مواد شیمیایی همیشه برچسب داشته باشند

.پنج) مواد شیمیایی قابل اشتعال و فرار را دور از میز کار و محل استراحت خود نگهدارید

.شش) تهویه مناسب در محیط قرار دهید و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید و هرگونه عیب و نقص آن را سریعا گزارش کنید

.هفت)از ماسک ایمنی و دستکش ایمنی و لباس ایمنی کار مناسب استفاده کنید و آن ها را در یک محل تمیز نگهداری کنید

.هشت)از خوردن و استعمال دخانیات خودداری کنید

.نه)مواد شیمیایی را به میزان لازم استفاده کنید نه بیشتر ,درب مواد شیمیایی را محکم ببندید تا از تبخیر آنها در محیط جلوگیری کنید

.ده)پارچه هایی که آغشته به مواد شیمیایی هستند را از محیط دور کنید

.یازده)از تماس پوستی با مواد شیمیایی جلوگیری کنید و از دستکش ایمنی و عینک ایمنی و .. استفاده کنید

.دوازده) از مواد شیمیای دیگر مانند تینر و بنزین و ... برای تمیز کردن پوستتان استفاده نکنید

.سیزده)پنجره میتواند تهویه خوبی برای خارج کردن بخار مواد شیمیایی باشد

چهارده)از ورورد افراد غیر حرفه ای و متفرقه  به محل کار جلوگیری کنید

پانزده)قبل از خوردن و سیگار کشیدن دستهایتان را بشویید

شانزده) از انجام فعالیت‌هایی مثل حرارت‌دهی، جوشکاری و ... خودداری کنید چرا که گازهای فوق‌العاده سمی منتشر خواهد شد

.هفده) لباس ایمنی کار و دستکش ایمنی خود را به خانه نبرید با این کار اعضای خانواده را در معرض آلودگی قرارمیدهید

 

 

یکشنبه, 11 مهر 1395 ساعت 09:10

دستکش ایمنی عایق برق

نوشته شده توسط

در محیط کار بیش از 40% حوادث مربوط به آسیب های وارده به دست و انگشتان می باشد . دست ها از ارزشمندترین اعضای کمکی بدن انسان می باشد که برای حفاظت آنها درهنگام مواجهه با خطرات برق گرفتگی، تماس با مواد شیمیایی، پارگی و بریدگی، خراش و ساییدگی، سوختگی، سوراخ شدن، تماس با مواد بیولوژیکی و همچنین در برابر دما های مضر بسیار بالا، باید از دستکش ایمنی های مناسب استفاده شود.

امروزه دستکش ایمنی تنوع بسیار بالایی دارد که برای حفظ ایمنی دستان در محیط های مختلفی ساخته شده اند . یکی از انواع دستکش ایمنی ، دستکش ایمنی عایق برق می باشد که معمولا ماموران برق و افرادی که در محیط های صنعتی ای که با برق فشار قوی سرو کار دارند از آن استفاده میکنند . دستکش ایمنی عایق برق در دو نوع در بازار موجود می باشد که یکی دستکش ایمنی عایق فشار ضعیف و دیگری دستکش ایمنی فشار قوی است که در ادامه به طور مختصر به توضیح انها می پردازیم .

دستکش ایمنی عایق فشار ضعیف

دستکش ایمنی عایق با ساق بلند، دست های برق کار را تا نیمه ی ساعد پوشش عایقی می دهد.

دستکش ایمنی عایق فشار متوسط

دستکش ایمنی عایق فشار متوسط با توجه به خطر حوزه ی الکتریکی موجود در مدارهای ۲۰ کیلو ولت، از ویژگی خاصی بر خوردارمی باشند.

فاکتورهای موثر در انتخاب دستکش ایمنی :

–         نوع ماده شیمیایی که بکار می­رود

–         ماهیت تماس (فروبری کامل، پاشش مواد و غیره)

–         مساحت مورد نیاز برای حفاظت (فقط دست، ساعد، بازو)

–         نیاز به چنگش (خشک، تر، روغنی)

–         حفاظت دهی حرارتی

–         نیازمندیهای مقاومتی/ سایش

دستکش ایمنی

دستکش ایمنی

سه شنبه, 16 شهریور 1395 ساعت 09:02

جنس انواع دستکش ایمنی

نوشته شده توسط

باتوجه به انواع دستکش ایمنی حال می خواهیم جنس انواع دستکش ایمنی را نام ببریم تا برای خرید دستکش ایمنی بدانید که چطور دستکشی مناسب کار شماست .

دستکش ایمنی محافظ در مقابل مواد شیمیایی : عموما از لاستیک طبیعی با ترکیباتی نظیر پلی ونیل، الکل وبوتیل هستند و در بازار با نام دستکش ایمنی وایتون و نیتریل قابل تهیه اند.

دستکش ایمنی محافظ در برابر حرارت : این نوع دستکش ایمن بطور کلی برای محافظ در برابر سرما و گرما تقسیم میشوند و جنس آنها از چرم ویا پارچه روکش شده با آلومینیوم و ... است.

دستکش ایمنی محافظ در برابر مواد رادیو اکتیو : این نوع دستکش ایمنی از پارچه هایی با لایه ی سربی با ضخامت بسیار کمی تشکیل میشوند. 

دستکش ایمنی ضد ضربه : جنس این نوع دستکش ایمنی از چرم ،کاموای ضخیم ،برزنت و لاستیک و... است.

دستکش ایمنی

دستکش ایمنی

سه شنبه, 16 شهریور 1395 ساعت 07:37

دستکش ایمنی

نوشته شده توسط

باتوجه به اینکه در کار های صنعتی و ساختمانی هر روزه کارگران و پرسنل کارخانه ها از دست های خود برای انجام کار ها بهره میبرند پس بهتر است برای ایمنی بیشتر از دستکش ایمنی مناسب و با کیفیت برای محافظت از دستانمان استفاده کنیم .

دستکش ایمنی با توجه به نوع کاربرد و کارایی که از آن میخواهیم دسته بندی مختلف دارند که در ادامه به صورت مختصر آن ها را برمیشمریم :

دستکش ایمنی ضدحلال ، دستکش ایمنی ضدبرش ، دستکش ایمنی لاستیکی ، دستکش ایمنی عایق برق ، دستکش ایمنی جوش آرگون ، دستکش ایمنی ضد اسید 

دستکش ایمنی             دستکش ایمنی     دستکش ایمنی

 

کفش های کوهنوردی. برای مشاهده کلیک نمایید. برجسب ها. کاترپیلار کفش اورجینال اورجینال کفش کاترپیلار کفش مردانه کت کفش کار کفش ایمنی کفش پیاده روی ... استفاده از کفش‌های ایمنی برای انجام فعالیت‌های صنعتی از اهمیت باالایی برخوردار است. کفش کواترو 7210 از سری کفش‌های ایمنی و مخصوص کار شرکت کلار است. شرکت تولیدی ایمن کار بزرگترین تولیدکننده کفش ایمنیتولیدی کفش ایمنی کفش ایمنی فروش کفش iran-tejarat.com کفش ایمنی کفش ایمنی یا کفش کار نوعی کفش است که برای استفاده در محیط‌های کار طراحی و ساخته می‌شود. پرکاربردترین آن مجهز به زرهی فولادی در جلو کفش است که از آسیب ... گروه صنعتی کفش اکولوژیک-دنیای کفش ایمنی-کفش ایمنی-کفش-پوتین-تبریز-نظامی-مهندسی-طبی-کفش کاوه-کفش نگهبان-کفش ترن. خرید کفش ایمنی - صنعتی اورجینال | جدیدترین کفش ایمنی مهندسی کاترپیلار [ کت Caterpillar ] - انواع کفش و بوت ساختمانی ، کارگاهی و ... همراه با ضمانت اصالت و ...

نمایندگی کفش ایمنی در تهران - کفش ایمنی در تمام نقاط تهران - کفش ایمنی تجیزات و کفش ایمنی در صادقیه - کفش ایمنی در مرزداران کفش ایمنی ارزان - کفش ایمنی با کیفیت مناسب کفش ایمنی ارزان - کفش ایمنی با قیت مناسب در تهران- کفش ایمنی با تجهیزات مناست مناسب - کفش ایمنی در تمام نقاط تهران - کفش ایمنی و تجهیزات ایمنی