• ایمیل: info@iransafetytools.ir

  • تلفن : 66703660-66762529

لوازم آتش نشانی

مجموعه ایمن ابزار وارد کننده دستکش های ایمنی با برند تجاری Ferrari


لباس ایمنی کار

دستکش های چرمی , کارگری و جوش کاری با برند تجاری stanley


شلنگ آتش نشانی

انواع شلنگ های آتش نشانی با برند تجاری Marshal


 


لایه بیرونی این نوع شلنگ آتش نشانی از نخ پرلون با جنس پلی استر و بافت جناغی (مدور) میباشد. قسمت داخلی شلنگ آتش نشانی برزنتی نیز از از لاستیک است. شلنگ اتش نشانی برزنتی سبک و کم حجم بوده و انعطاف پذیری بالایی دارد. در هر نوع شرایط آب و هوایی قابلیت استفاده دارد و در برابر حرارت و گرما و همچنین مواد شیمیایی مقاوم است. این نوع شلنگ آتش نشانی خاصیت ضد سایشی نیز دارد.


شلنگ آتش نشانی پی وی سی از دو لایه داخلی پلاستیکی (پی وی سی) ساخته شده و بین آنها از نخ جهت افزایش طول شلنک استفاده شده است. ازاین نوع شلنگ آتش نشانی در زمین های کشاورزی و لوله های انتقال آب نیز استفاده میکنند. شلنگ آتش نشانی پی وی عمر مفید بالایی دارد و در هر شرایط آب و هوایی قابلیت استفاده دارند. در برابر سایش مقاوم بوده اما این نوع شلنگ آتش نشانی در برابر مواد شیمیایی و اسیدی مقاوم نیستند.


پوشش این شلنگ آتش نشانی از لاستیک و ساختار داخلی آن از پلی استر با دوام بالا میباشد. همانطور که از نام این نوع شلنگ آتش نشانی پیداست در برابر تمامی مواد شیمیایی و اسیدی و نیز حرارت مستقیم مقاوم است. از این شلنگ آتش نشانی ضد اسید در اکثر ماشین های آتش نشانی استفاده میکنند.

 

 

درباره ما


ایمن ابزار ایران با بهرمندی از کادر مجرب و با کسب سالها تجربه در زمینه واردات فروش و خدمات لوازم ایمنی و آتش نشانی و ترافیکی آماده است کلیه نیازهای سازما نها و شرکتها را در اسرع وقت با بهترین کیفیت وقیمت مناسب فراهم آورده تا حرکتی مثبت در پیشبرد چرخه صنعت کشور ایجاد نماید.
ایمن ابزار ایران  با هدف جلب رضایت مشتریان عزیز در زمینه واردات کفش ایمنی , دستکش ایمنی , ماسک تنفسی , شلنگ آتش نشانی , لباس ایمنی کار , لوازم آتش نشانی  آماده همکاری با واحد های مختلف صنعتی،پیمانکاری،بیمارستانی و... می باشد.
لوازم آتش نشانی