• ایمیل: info@iransafetytools.ir

  • تلفن : 66703660-66762529

لوازم آتش نشانی

مجموعه ایمن ابزار وارد کننده دستکش های ایمنی با برند تجاری Ferrari


لباس ایمنی کار

دستکش های چرمی , کارگری و جوش کاری با برند تجاری stanley


شلنگ آتش نشانی

انواع شلنگ های آتش نشانی با برند تجاری Marshal


 


لباس ایمنی کار همانطور که از نام آن پیداست یکی از لوازم های شخصی محافظتی در برابر بروز خطرهای احتمالی در حین کار است. هر زمینه کاری لباس ایمنی کار مخصوص خود را دارد و کارکنان موظف هستند با لباس ایمنی کار در محل کار خود حاضر شوند.
لباس ایمنی کار یک نوع پوشش سر تا سری تنه و دست و پاها را در برابر خطرات احتمالی محیطی حفظ میکند. لباس ایمنی کار در ساده ترین نوع آن در دو شکل ظاهری دو تکه (بلوز و شلوار یا کاپشن و شلوار) و شکل ظاهری یک تکه (یکسره) تولید میشوند. لباس ایمنی کار معمولا از جنس پلی استر پنبه (الیاف طبیعی) یا جنس فیلامن ویسکوز (ترکیب الیاف طبیعی و مصنوعی) و در موارد خاص بطور کلی از از الیاف صنعتی و شیمیایی ساخته میشوند. لباس ایمنی کار برای آتش نشانان به جهت سروکار داشتن با حرارت و آتش سوزی بهتر است جنس
لباس ایمنی کارشان از پلی استر پنبه به جهت تبادل حرارتی راحت، باشد چون این موضوع باعث میشود به مراتب لباس کار بخاطر تبادل هوای راحت در آن، خنک تر باشد.

درباره ما


ایمن ابزار ایران با بهرمندی از کادر مجرب و با کسب سالها تجربه در زمینه واردات فروش و خدمات لوازم ایمنی و آتش نشانی و ترافیکی آماده است کلیه نیازهای سازما نها و شرکتها را در اسرع وقت با بهترین کیفیت وقیمت مناسب فراهم آورده تا حرکتی مثبت در پیشبرد چرخه صنعت کشور ایجاد نماید.
ایمن ابزار ایران  با هدف جلب رضایت مشتریان عزیز در زمینه واردات کفش ایمنی , دستکش ایمنی , ماسک تنفسی , شلنگ آتش نشانی , لباس ایمنی کار , لوازم آتش نشانی  آماده همکاری با واحد های مختلف صنعتی،پیمانکاری،بیمارستانی و... می باشد.
لوازم آتش نشانی